Půjčka ihned bez registru

Půjčka ihned bez registru

Shrnutí vlastností: max. 15000 Kč, bez ručitele, bez doložení příjmu, okamžitě na bankovní účet, bez kontroly registrů

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Půjčka ihned bez registru od SOSCredit

soscredit

Nabídka spotřebitelského úvěru od SOSCredit patří mezi půjčky schvalované rychle - typicky / nejpozději do cca 15 minut. Nový klient si může půjčit max. 6000 Kč na 28 dní, opakovaná umožňuje půjčit si maximálně 15000 Kč.

Parametry a vlastnosti půjčky ji řadí do výběrů podobných nebo srovnatelných nabídek "hned", "online", "bez příjmu". SOSCredit v průběhu roku spouští reklamní akce, během kterých mohou noví zákazníci získat půjčku do 5000 Kč zdarma. Pokud Vás nabídka financování bez úroku a poplatku za vyřízení a schválení žádosti o půjčku zajímá, a nepotřebujete více jak 30000 Kč, prověřte všech 13 zbývajících a aktuálních nabídek první půjčky ZDARMA:

prvni

Po vyplnění žádosti a dodání/zaslání kopie občanského průkazu + druhého dokladu a tří posledních výpisů z účtu Vám SOSCredit zašle SMS s výsledkem posouzení žádosti. V případě kladného výsledku, to jest schválení, je schválená částka okamžitě odeslána na bankovní účet úspěšného žadatele.

Podobně rychlé půjčky s rychlým převodem na bankovní účet

Pokud peníze potřebujete urgentně a rychle, určitě oceníte, pokud požadovaná částka dorazí na bankovní účet téměř okamžitě, protože: ".. kdo rychle dává, dvakrát dává ..". Půjčky, které projdou kontrolou a schvalovacím procesem, případně i dorazí do banky nejpozději do hodiny, ale většinou do 30 minut, jsou sežazené do skupiny pro dobrý přehled a nejrychleji přístupné přes proklikávací MENU. Právě v menu jsou navzájem podobné nabídky seskupeny do výběrů podle vlastností, v výše zmíněném případě i podle rychlosti schválení žádosti a následného převodu do banky žadatele ..

AKCE: DÁRKY + VYHRAJTE ROMANTICKÝ WELLNESS POBYT PRO DVA

soscredit

Nově máte možnost na jaře 2019 získat k půjčce i řadu dárků, například možnost vyhrát romantický wellness pobyt pro dva v ceně 10000 Kč. Pokud jste si chtěli půjčit peníze právě na oddych spojený s pohybem, jde o zajímavou možnost, jak dovolenou zdvojnásobit nebo za relaxační dovolenou v průběhu března nebo dubna ušetřit

SOS CREDIT: půjčka ihned bez registru okamžitě na účet po schválení

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částkaopakovaná půjčka 15000 Kč (nový klient 6000 Kč)
Splatnost 7-14-21-28 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, FIO banka, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK
Poukázáníbankovním převodem na účet žadatele
Délka vyřízení15 minut
Musí být zaměstnanec Klient musí mít alespoň nějaký příjem (zaměstnání, brigáda)
Minimální příjemANO, cca 13000 Kč
Bez doložení příjmuNE, pouze sporadická kontrola
Bez registruNE, kontrola probíhá pouze sporadicky
První zdarmaprvní půjčka zdarma do 6000 Kč během trvání akce
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu + druhý doklad, výpis z účtu za 3 měsíce
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Komplet online?ANO, vše vyřídíte pohodlně z mobilu nebo počítače
Předčasné splacení zdarmaANO, poskytovatel NEÚČTUJE sankce u předčasného splacení
Poplatek za poskytnutíANO, až u opakovaných
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18 - 70 let
Bankovní účetANO, bankovní / účty v bance JSOU PODMÍNKOU
PodobnáViaSMS | půjčka CreditON | půjčky rychle na účtu - Emma's
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad půjčky (* webové stránky poskytovatele): 6000 Kč, období: 21 dní, poplatek: 1763 Kč, celkem k úhradě: 7763 Kč. Od celkové částky je možné odečíst slevu pro stálé klienty v případě, že se půjčka opakuje. Kdy bude žádost PRAVDĚPODOBNĚ zamítnuta? V případě insolvence, exekuce, při příjmu nižším než je uvedeno v tabulce, v případě trvalého bydliště na městském úřadě.

Zdroj (*): SOSCredit, březen 2020

Co se vlastností spotřebitelského úvěru týče, patří nabídka k často vyhledávanému typu úvěru. K výhodám patří jednoznačně rychlost posouzení a případného schválení žádosti, k nevýhodám pak možnost půjčit si poprvé zdarma (pouze nižší částku) a jen v době nepříliš často vyhlašované akce. Velký počet zákazníků pak za nevýhodu bude považovat i povinnost dokládat pravidelný minimální příjem, který je požadován ve výši alespoň 13000 Kč měsíčně. Je zřejmé, že novelizovaný zákon poskytování úvěrů znesnadnil.