Půjčka bez registru ihned

Půjčka ihned bez registru

Shrnutí vlastností: max. 15000 Kč, bez ručitele, bez doložení příjmu, okamžitě na bankovní účet, bez kontroly registrů

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Půjčky bez kontroly registrů od SOSCredit

pujcky bez registru

Půjčka bez registru ihned na bankovní účet úspěšného žadatele od SOSCredit patří mezi rychle schvalované půjčky - typicky / nejpozději do cca 15 minut od okamžiku odeslání správně vyplněné žádosti. Nový klient si může půjčit maximálně 6000 Kč na 28 dní, s opakovanou půjčkou se horní limit zvyšuje na maximálních 15 000 Kč.

Parametry a vlastnosti půjčky ji řadí do výběrů podobných nebo srovnatelných nabídek "hned", "online", "bez příjmu" a samozřejmě i mezi konkurenční a často hledané pujcky bez registru, kterých je v současné době v nabídce cca 10. Nato nebankovní společnost v průběhu roku spouští reklamní akce, během kterých mohou noví zákazníci získat půjčku do 5000 Kč zdarma. Pokud Vás nabídka financování bez úroku a poplatku za odsouhlasení a vyřízení žádosti o půjčku zajímá, a nepotřebujete více jak 30000 Kč, prověřte všech 13 zbývajících a aktuálních nabídek první půjčky ZDARMA:

první půjčky zdarma

Po vyplnění žádosti a dodání/zaslání kopie občanského průkazu + druhého dokladu a tří posledních výpisů z účtu Vám SOSCredit zašle SMS s výsledkem posouzení žádosti. V případě kladného výsledku, to jest schválení, je schválená částka okamžitě odeslána na bankovní účet úspěšného žadatele.

Podobně rychlé půjčky s rychlým převodem na bankovní účet

Pokud peníze potřebujete urgentně a rychle, určitě oceníte, pokud požadovaná částka dorazí na bankovní účet téměř okamžitě, protože: ".. kdo rychle dává, dvakrát dává ..". Půjčky, které projdou kontrolou a schvalovacím procesem, případně i dorazí do banky nejpozději do hodiny, ale většinou do 30 minut, jsou sežazené do skupiny pro dobrý přehled a nejrychleji přístupné přes proklikávací MENU. Právě v menu jsou navzájem podobné nabídky seskupeny do výběrů podle vlastností, v výše zmíněném případě i podle rychlosti schválování žádosti a následného převodu do banky žadatele ..

DÁRKY + VÝHRA ROMANTICKÉHO WELLNESS POBYTU PRO DVA

půjčka bez registru ihned

Na jaře 2019 tu byla možnost získat k půjčce i řadu dárků, například možnost vyhrát romantický wellness pobyt pro dva v ceně 10000 Kč. Pokud jste si chtěli půjčit peníze právě na oddych spojený s pohybem, jde o zajímavou možnost, jak dovolenou zdvojnásobit nebo za relaxační dovolenou v průběhu března nebo dubna ušetřit. Akční slevy se pravidelně opakují, proto, pokud vás zaujaly, stojí za to se alespoň občas vrátit a zkontrolovat, jakou novou příležitost přinášejí

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částkaopakovaná půjčka 15000 Kč (nový klient 6000 Kč)
Splatnost 7-14-21-28 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, FIO banka, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK
Poukázáníbankovním převodem na účet žadatele
Délka vyřízení15 minut
Musí být zaměstnanec Klient musí mít alespoň nějaký příjem (zaměstnání, brigáda)
Minimální příjemANO, cca 13000 Kč
Doklad o příjmechstandardně NE, namátkově sporadická kontrola
Bez registruNE, kontrola probíhá pouze sporadicky
První zdarmaprvní půjčka zdarma do 6000 Kč během trvání akce
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu + druhý doklad, výpis z účtu za 3 měsíce
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Komplet online?vše vyřídíte pohodlně z mobilního telefonu, tabletu nebo počítače
Předčasné splacení zdarmaposkytovatel NEÚČTUJE sankce u předčasného splacení
Poplatek za poskytnutíspolečnosti účtuje až u opakovaných
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18 - 70 let
Bank. účetANO, bankovní / účty v bance JSOU PODMÍNKOU
PodobnáViaSMS | půjčka CreditON | půjčky rychle na účtu - Emma's
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad půjčky (* webové stránky poskytovatele): 6000 Kč, období: 21 dní, poplatek: 1763 Kč, celkem k úhradě: 7763 Kč. Od celkové částky je možné odečíst slevu pro stálé klienty v případě, že se půjčka opakuje. Kdy bude žádost PRAVDĚPODOBNĚ zamítnuta? V případě insolvence, exekuce, při celkových příjmech nižších než je uvedeno v tabulce, v případě trvalého bydliště na městském úřadě.

Zdroj (*): web společnosti, červenec 2020

Co se vlastností malé a rychlé spotřebitelské půjčky týče, patří spíše k těm často vyhledávaným typům úvěru. K jejím konkurenčním výhodám patří jednoznačně rychlost posuzování a případného schválování žádostí, k nevýhodám pak možnost půjčit si poprvé zdarma (pouze nižší částku) a jen v době nepříliš často vyhlašované akce. Velký počet zákazníků pak za nevýhodu bude považovat i povinnost dokládat pravidelný minimální příjem, který je požadován ve výši alespoň 13000 Kč měsíčně. Je zřejmé, že novelizovaný zákon i současná situace epidemie koronaviru poskytování úvěrů díky snížením příjmům znesnadnily.