Nebankovní půjčka ihned

Nebankovní půjčka ihned na účet

Shrnutí: maximálně 19000 Kč, nebankovní, rychlá, online, bez doložení příjmu, do 15 minut

ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU + KALKULAČKA

Nebankovní půjčky i bez příjmů a hned

Creditstar je velmi rychlá nebankovní půjčka ihned, respektive, s velmi rychlým připsáním schválených peněz ve prospěch zákaznikova účtu. V případě úspěšného žadatele o půjčku dorazí typicky do 15 minut od okamžiku schválení úplně a správně vyplněné online žádosti s tím, že převod schválené částky do banky žadatele zabere maximálně 15 minut JEN A POUZE v případě, že žadatel má svůj bankovní účet ve stejné bance jako poskytovatel. Půjčka standardně nabízí 1000 až 19000 (tisíc) Kč na 5 dnů až 3 měsíce (90 dnů) dle výběru žadatele.

nebankovní půjčka ihned

Nově, od března 2019, může NOVÝ zákazník získat svoji PRVNÍ půjčku zcela zdarma a to až do výše 7 000 Kč na období maximálně 30 dnů.

Vlastnosti půjčky

Vlastnosti / parametry ji řadí mezi nebankovní půjčky podobné / srovnatelné svými vlastnostmi charakterizovanými klíčovým slovem: "online", "bez ručitele" a především "ihned", protože schválená částka bude připsána na zákazníkově bankovním účtu do cca 15 minut po schválení zákazníkem odeslané žádosti v případě, že zákazník i poskytovatel mají účty ve stejné bance. Nevýhodou je, že půjčku NELZE SPLATIT PŘEDČASNĚ bez sankčních poplatků, to jest bez poplatku za předčasné splacení. Dále platí smluvní podmínka, že poprvé zdarma může být JEN A POUZE v případě, že je splacena celá a včas. V opačném případě jsou uvedené smluvní úroky naúčtovány v plné výši.

DALŠÍCH 14 PRVNÍCH PŮJČEK ZDARMA
DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka17000 Kč při opakování, první půjčka maximálně 7000
Splatnost 5 - 90 dní (3 měsíce)
Bankovní účtyFIO banka, Česká spořitelna, Moneta, Komerční banka, Československá obchodní banka a.s.
Poukázání půjčkyna bankovní účet žadatele okamžitě po schválení
Rychlost vyřízenítypicky do 15 minut
Musí být zaměstnanecNE, NETRVÁ na zaměstnaneckém poměru
Minimální příjemNE, NETRVÁ na doložení celkových příjmů
Doložení příjmuNE, NEPOŽADUJE doklad o příjmech
Kontroluje registrANO, kontrola registru dlužníků JE PODMÍNKOU
První zdarmaANO, první až do výše 7000 Kč lze získat zdarma na 30 dnů
Nutná registraceANO, bez registrace TO NEPŮJDE
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu nebo řidičský průkaz nebo cestovní pas
RPSNdle výše požadované částky - viz kalkulačka žádosti na stránkách společnosti
Ručitel / ručeníNE, NEPOŽADUJE spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje ÚSPĚŠNÝ ŽADATEL
Komplet online?ANO, kompletně vše z počítače, mobilu nebo tabletu
Předčasné splacení zdarmaNE, NEUMOŽŇUJE předčasné splacení bez sankčního poplatku
Poplatek za poskytnutíANO i u nového zákazníka
Výhodybez ručitele, do 15 minut, první ZDARMA
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
Zákaznický servisPONDĚLÍ - NEDĚLE: 9:00 - 17:00, NELZE O VÍKENDU
Zákaznická podporaTelefon: +420 228 885 888
PODOBNÁnebankovních 25000 Kč ihned | první půjčka 8000 Kč zdarma
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): "5000 Kč na dobu splatností 30 dní, roční úroková sazba: 328.50 %, RPSN: 1732.08 %, výše splátky: 6350,00 Kč, celkem k úhradě: 6350,00 Kč. Reprezentativní příklad opakované půjčky: 7000 Kč, na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba: 328.50 %, RPSN: 1 732.08 %, výše splátky 8890,00 Kč, celkem k úhradě: 8890,00 Kč. Uvedený příklad platí pouze při řádném splácení a současně nereprezentuje návrh na uzavření smlouvy."

Platí pouze při řádném splácení, bez prodloužení doby splatnosti, viz čl. 4.9 Všeobecných obchodních podmínek. Creditstar Czech s.r.o. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

červenec 2020

UPOZORNĚNÍ: Pokud uvažujete o využití možnosti požadat o svoji první půjčku, neměla by požadovaná částka překročit 7000 Kč. V takovém případě slibuje poskytovatel, že bude zcela bez úroků a bez poplatku: 7000 Kč si půjčíte a 7000 Kč také splatíte .. ALE .. JEN A POUZE za předpokladu, že celou částku uhradíte včas. Pokud nestačíte splatit VČAS, je více než pravděpodobné, že Vám budou naúčtovány poplatky i penále za pozdní splacení. Celý efekt úspory na úrocích a poplatcích tak NENASTANE, NAOPAK celé financování se VÝRAZNĚ prodraží! Zkontrolujte, zda má poskytovatel svoje bankovní účty / účet ve stejné bance jako VY. V takovém případě existuje reálná šance, že převod peněz na základě schválené žádosti proběhne během několika desítek vteřin. Pokud si nejste jistí, poraďte se zcela bezplatně v kterékoliv z přibližně 40 poboček České asociace občanských poraden nebo podobně zaměřených obecně prospěšných společnostech poskytujících bezplatné poradenství v zadlužení včetně pomoci při výběru nového poskytovale financování.

Držíme palce a přejeme hodně štěstí při hledání férového a spolehlivého poskytovatele