SMS půjčka ihned na účet

SMS půjčka ihned na účet

Shrnutí vlastností: rychlá, až 20000 Kč, první zdarma, bez příjmu, bez registru, přes SMS, ihned na účet, nebankovní, online

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA PŮJČKY

SMS půjčka ihned na účet

Nepochybně patří ke dvěma, možná třem, nejrychlejším nebankovním spotřebitelským úvěrům na českém trhu. Schválení online žádosti zabere cca 5 až 15 minut a převod do banky žadatele dalších cca 5 až 15 minut po potvrzení žádosti přes telefon (odtud název "PŘES" -> eSeMeS"). Nabízí 8 000 Kč zdarma (bez poplatku + bez úroků) novým zákazníkům a až 20 000 Kč těm, kteří se vracejí pro peníze na 7 až 30 dnů s rychlým převodem peněz do banky žadatele ihned po schválení online žádosti.

viasms

Vlastnosti / parametry půjčky ji řadí do výběrů s podobnými vlastnostmi: "online", "první zdarma", "bez ručitele" a především "rychle", protože schválená částka bude připsána na bankovní účet zákazníka do cca 15 minut po schválení zákazníkem odeslané online žádosti v případě, že zákazník a poskytovatel mají účty ve stejném bankovním ústavu. Splatit ji lze předčasně bez sankčních poplatků, tj bez pokuty za úhradu splátky, případně i celé zbylé dlužné částky před smluvně dohodnutým termínem. Nezapomeňte: obrovskou výhodou této půjčky je PRÁVĚ JEJÍ RYCHLOST. Pokud je rychlost tou vlastností, kterou si ceníte nejvýše a jste ochotni si za ni připlatit, pak VYPLŇTE ONLINE ŽÁDOST

Podobně rychlé půjčky

Upřímně řečeno, takových moc není. Je tu nabídka do cca 10 minut od Kamali, ta ale trvá na zaměstnání a příjmu z něj i na kontrole registrů. Dá se uvažovat i o prvních 15000 Kč zdarma od Půjčka7, která v rámci březnové akce zrychluje, nebo Coolcredit a trochu i o pomalejší SOSCredit do cca 1 hodiny, nebo se pak porozhlédnout ve výběru těch, které slibují stihnout převod NEJPOZDĚJI DO HODINY. Kladnou odezvu najdete i na malou půjčku do 5000 Kč od lidí Zonky. Na druhou stranu k té samé půjčce se ozvaly i hlasy, že pravděpodobnost schválení online žádosti v aukci není příliš vysoká. Rychlost, ať už schvalování žádosti nebo převodu, je dnes úzkoprofilové zboží.

SMS půjčka ihned s věrnostním programem slev

Poskytovatel se snaží udržet zákazníky, kteří splatili včas, věrnostním programem razantních slev z úroků a poplatků. U opakovaných půjček zaplatíte o desítky procent méně než u té druhé a třetí (první do 8 000 je zcela zdarma). Pokud si půjčujete častěji než jednou či dvakrát do roka, prohlédněte si systém slev. Možná zjistíte, že po několika (záměrně) malých a (záměrně) rychle splacených půjčkách můžete získat nižší úrok, než dnes platíte u konkurence.

prvni pujcka zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální částka100 Kč
Maximální částka20000 Kč
Splatnost 7 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, FIO banka, KB, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK
Poukázání půjčkydo banky žadatele bezprostředně po schválení
Rychlost vyřízenítypicky do 15 minut od odeslání online žádosti
Musí být zaměstnanecANO, alespoň nějaký příjem, např. brigáda
Minimální příjemNE, pravidelný minimální příjem NENÍ PODMÍNKOU
Doložení příjmuNE, jen sporadicky
Kontroluje registrsporadicky, poskytovatel NEKONTROLUJE registr systémově, ale namátkově
První zdarmaANO, do / max 8000 Kč
Nutná registraceANO, bez registrace TO NEPŮJDE
Potřebné dokumentyobčanský průkaz nebo řidičský průkaz nebo CP
RPSNdle výše požadované částky - viz kalkulátor půjčky
Ručitel / ručeníNE, NENÍ TŘEBA shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Komplet online?ANO, vše lze vyřídit z počítače nebo mobilního telefonu
Předčasné splacení zdarmaANO, poskytovatel NEÚČTUJE sankční poplatek za předč. splacení
Poplatek za poskytnutíaž u opakovaných půjček vracejících se zákazníků
Výhodybez ručitele, do 15 minut, první ZDARMA, bez registru
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice25+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÁrychlých 15000 Kč | první zdarma od Zaplo
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (*): "Na stránkách poskytovatele pomocí kalkulátoru částky, úroků, poplatků a celkových splátek"

Zdroj (* web poskytovatele): říjen 2019

Pozastavené půjčky a jejich dohledávání na Internetu

Termín "pozastavené půjčky" není úplně přesný. Označuje takovou nabídku, která byla dočasně, například kvůli změně názvu nebo parametrů / vlastností, stažena z inzerce. Přesto je možné o ni zažádat prostřednictvím jejích vlastních webových stránek. Vzhledem ke změnám, které na stránkách průběžně probíhají, je jedinou možností, jak udržet informace úplné a přesné je právě a jen jediná webová stránka, kam se změny bezprostředně promítají. Učebnicovým příkladem takové je CreditKasa a Švýcarská půjčka. Na TĚCHTO stránkách je sice najdete, ale nelze o ně zažádat. Pokud najdete pomocí vyhledávače JEJICH VLASTNÍ STRÁNKY, zjistíte, že nabídka je stále aktuální a že je možné vyplnit onlline formuláž a o půjčku zažádat.

Tzv. pozastavenou nabídku musí zájemce dohledat na internetu sám a to nejen pomocí velkých vyhledávačů jako je Seznam.cz, Google.cz, Bing.com. Kromě těchto velkých a notoricky známých vyhledávačů existují ještě desítky dalších. Mezi ty zajímavé patří i tzv. metavyhledávače Zapmeta nebo otec všech "meta" Metacrawler, které ve výsledcích zobrazují jen to "nejlepší" ze všech ostatních vyhledávačů. Jinými slovy: metavyhledávač Vám zobrazí souhrn a průměr průzkumu výsledků z desítek ostatních vyhledávačů. Právě tento postup často přinese výsledky, které pomocí těch největších najdete jen těžko. Hodně štěstí!