Půjčky pro podnikatele

PŮJČKY PRO PODNIKATELE A OSVČ

Vše
Do 3 000 000 Kč
Do 50 000 0000 Kč

Půjčky pro podnikatele do 50 mil Kč nejen se zástavou nemovitosti

Podnikatelé mohou získat finance nejen proti zástavě nemovitého majetku. Půjčit si mohou až do výše 50 mil Kč, poskytovatelé díky zástavě jakéhokoliv movitého majetku nekontrolují registr dlužníků ani nevyžadují doklad o pravidelném měsíčním příjmu ze závislé / podnikatelské činnosti. Jako zástavu pro půjčku lze použít jakýkoliv movitý i nemovitý majetek - automobil, cenné papíry, cennosti, šperky, starožitnosti, pozemky i výrobní / podnikatelské budovy.

Půjčka na podnikání v oblasti pronájmu nemovitostí

Především pozemky a nemovitosti jsou dostatečným zajištěním pro žádost tak, aby půjčka s limitem přesahujícím běžných 5 000 Kč mohla být poskytnuta osobám samostatně výdělečně činným i právním subjektům bez dokládání příjmu ze zaměstnaneckého poměru, příp. osobám / subjektům se záznamem v registru a přesto byla naplněna ustanovení novelizovaného Zákona o spotřebitelském úvěru. Zajímavou možností je nabídka tzv. hypotéky na pronájem od Acema, ze které lze financovat nákup nemovitosti pro podnikání za účelem jeho další nájmu / pronájmu. Tzv. "půjčka na pronájem" nabízí možnost kompletní správy nemovitosti za dohodnutý poplatek. Podnikatel tak potřebuje "jen" spolehlivou informaci o vhodném pozemku, případně nemovitosti

Půjčky pro podnikatele proti odpovídající hodnotě zástavy

Zástava je Zákonem o spotřebitelském úvěru považována za dostatečnou zárukou pro poskytnutí jakéholovi typu nabízených půjček. Díky zástavě v odpovídající hodnotě, tj. takové, která pokryje půjčku samotnou včetně nákladů na právní a administrativní přípravu smlouvy o úvěru a současně i riziko vymáhání dlužné částky, náklady případného prodeje včetně všech souvisejících zákonných poplatků a riziko spojené s poskytnutím úvěru podmínky Zákona splňuje. Přesto, nebo právě proto, lze díky zástavě i u nebankovních půjček dosáhnout na zajímavé úrokové podmínky srovnatelné s běžnými bankovními produkty. Bankovní i nebankovní společnosti nabízejí různě vysoké částky odpovídající 60 až 90% hodnoty vycházející z aktuálního odhadu tržní ceny zástavy.

Náklady odhadu ceny zástavy pro půjčku / úvěr

Odhad ceny nemovitosti je v některých případech zdarma nebo jsou náklady s ním spojené pokryty smluvními měsíčními splátkami úvěru. Odhad ceny pozemků a nemovitostí by ve většině případů neměl trvat déle než jeden, maximálně dva týdny. Podrobné podmínky financování / půjčky pro podnikatele, výše zálohy v hotovosti a termín převodu finanční částky na bankovní účet je součástí jednání s obchodními zástupci společnosti většinou přímo v sídle poskytovatele nebankovního úvěru.